BHP dla Mikroprzedsiębiorstw

Szczególnie bliska jest nam problematyka mikroprzedsiębiorstw. Na poczatku naszej dzialalności prowadzenie dokumentacji pracowniczej i dla nas było nie lada wyzwaniem. Teraz, po ponad dwudziestu latach działalności, dzielimy się naszymi spostrzeżeniami i doświadczeniem w tym zakresie.

Informacje

W naszych działaniach jesteśmy niczym podręczne źródło wiedzy z zakresu bhp, zwiazanej z określonym typem prowadzonej działalności gospodarczej. W trakcie pracy udzielimy szczegółowych informacji w zakresie obowiązkowych działań pracodawcy w tej dziedzinie.

Porady

W ramach wykonywanych usług podejmiemy kroki umożliwiające sporządzenie listy czynników szkodliwych i uciążliwych na stanowisku pracy, pomożemy w przeprowadzeniu oceny ryzyka zawodowego oraz podjęciu właściwych działań prewencyjnych.

Dokumenty

W trakcie pracy sporządzamy niezbędne dokumenty w zakresie bhp, m.in. instrukcje, zalecenia, rejestry, ewidencje, protokoły, karty statystyczne, analizy, oceny. W razie potrzeby ułatwiamy Państwu przejście z wersji analogowej, papierowej w wersję cyfrową prowadzonej w zakładzie dokumentacji bhp.

Kontrola

Jeśli już jesteście Państwo po kontroli PIP, PIS lub innych organów i kontrola nie zakończyła się pełnym powodzeniem, pomożemy usunąć ewentulane nieprawidłowosci, wykonać zalecenia i nakazy inspektorów. Przygotujemy także w wymaganym terminie rzeczowe odpowiedzi na otrzymane przez Państwa pisma.

Dyzio BHP dla Firm
ul. Warszawska 239
05-082 Stare Babice

tel. 22-824-5672
tel. 601-313-113
mail: bhp@dyzio.pl

Pracujemy:
poniedziałek - piatek
8:00 - 16:30